Kā radīt kārtību un sistēmu bagāžas nodalījumā?

Kā radīt kārtību un sistēmu bagāžas nodalījumā?

Kā radīt kārtību un sistēmu bagāžas nodalījumā?

Apvidus automašīnām ir ļoti universāla ietilpība. Praktiski un populāri. Cilvēkiem patīk sēdēt augstu un nepieciešamības gadījumā var līdzi paņemt dažādas mantas.

Lai daudz lietas neradītu daudz nekārtības, prātīgi būtu bagāžas nodalījumā radīt nedaudz kārtības. Piemēram, mantas vienā pusē, mājdzīvnieks otrā. Vai ja ved uz laukiem zāles pļāvēju, tad gultas veļa nav jāliek tam virsū.

Travall nodalītāji ir radīti tieši auto modelim atbilstoši, tādējādi to piemērotība ir ideāla gan funkcionālā, gan vizuālā ziņā.

Dzīvnieks un veikala pirkumi neder kopā

Kā viena no priekšrocībām ir stabilitāte, kas nozīmē, ka braukšanas laikā uzstādītās sienas nekustās un nerada troksni, kas ir raksturīgs līdzīgiem lētākiem produktiem.

Travall Divider nodalītājsiena nodrošina maksimālu bagāžas nodalījuma izmantošanu, nošķirot, piemēram, suni no veikalu pirkumu maisiem. Problēma, ko droši vien suņu saimnieki var apstiprināt.

Papildus tam var izveidot atsevišķu vietu vairākiem suņiem un pasargāt dzīvniekus no citām bagāžas nodalījumā esošām mantām un pretēji.

Travall produkti atrodami Autoeksperts veikalā.